Misja i wizja

Nasza misja to stworzyć ogólnie dostępną platformę, gdzie ludzie będą sobie wzajemnie pomagać! Jedni będą robić tańsze zakupy, drudzy zarabiać pieniądze daleko od domu.

Codziennie ludzie podróżują samolotami, samochodami, statkami i pociągami, w tym samym czasie ludzie kupują przedmioty o których marzą bądź są im niezbędne do życia. Często jest tak, że potrzebują rzeczy które są droższe niż w innym Państwie bądź są zamiennikami gorszej jakości albo są w ogóle nie dostępne. A gdyby ich tak połączyć - podróżników i potrzebujących, żeby sobie pomagali wzajemnie i żyli w symbiozie. Kiedy jesteśmy w podróży z naszego portfela pieniądze uciekają w niesamowitym tempie; obiad, hotel, bus, pamiątki, wejścia do muzeów - wszędzie koszty, dzięki umówionemu wcześniej kupującemu, aplikacja TradeChum daje szansę uratować kieszeń podróżnika, umożliwiając zarobienie na zabraniu ze sobą zakupu dla tego pierwszego.

Dzięki nam zaznasz czegoś więcej niż zwykłych zakupów typu “kliknij - kup - czekaj na paczkę” , masz niepowtarzalną okazję poznawać ludzi z odmiennych kultur i z różnych kierunków świata. Każdy profil jest przez nas skrupulatnie weryfikowany, dzięki czemu zakupy i zarabianie pieniędzy, nigdy nie było tak bezpieczne jak teraz.

Zaufaj nam, przyłącz się do nas i razem twórzmy lepszy świat!

🤝Zdobądź nawet $50, zapraszając znajomych do naszej społeczności, ściągnij aplikację i zacznij już teraz! 💸💸💸
+
Top